ZÁKLADNÍ ŠKOLA, JIČÍN, HUSOVA 170

skolanew

skolaold

Vážení rodiče,

informační portál hromadného stravování - Jídelny.cz spustil na začátku roku 2014 nový internetový portál o školním stravování, který je určený pro rodiče a veřejnost. Zkrátka pro všechny, kteří se zajímají o školní stravování.

Název portálu : Rodiče a školní jídelny
Webová adresa : http://www.rodiceaskolnijidelny.cz

Tento portál přináší informace o školních jídelnách, jejich provozu a všechny návštěvníky seznamuje se základními principy školního stravování a zásadami,
na kterých je školní stravování postaveno. Zabývá se problematikou výživy dětí ve stravovacích provozech, aby rodiče chápali, proč se ve školní jídelně vaří oblíbená a neoblíbená jídla, a jakým způsobem se plní spotřební koš.

Výběr některých článků:

  • Pestrost stravy dětí
  • Možnost výběru jídel má svá úskalí
  • Obezita – nebezpečný fenomén a zvlášť u dětí
  • Jaké jsou jídelníčky školních jídelen?
  • Luštěniny ve školním stravování
    • Se stížnostmi a připomínkami za vedoucí jídelny 

       (z článku Pár slov rodičům od vedoucí jídelny)

Pokud budete mít jakékoli připomínky nebo výhrady, neváhejte se s nimi obrátit přímo na vedoucí vaší jídelny. Věřte, že jen včasným řešením problémů se dá předejít dalším nepříjemnostem. Pokud bude komunikace mezi vámi rodiči a vedoucí jídelny založená na otevřenosti a důvěře, bude to ten nejlepší základ vzájemných vztahů. A za tím vším bychom měli vidět vaše zdravé a spokojené dítě.

I v naší školní jídelně bychom si přáli spoustu spokojených strávníků, a proto se nebráníme žádné diskusi. Protože vzdělaný a informovaný rodič je pro nás přínosem. Telefonní číslo a mailová adresa naší školní jídelny:

493 532 518,603 192 777
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.